УДС

Житомир Политика Экономика Общество Происшествия Культура Мир Наука и здоровье Шоу-бизнес Технологии Настроение Фоторепортаж Карта сайта

Житомирская областная библиотека для юношества / До 100-річчя від дня народження Миколи Амосова: «Треба жити так, щоб не забули імені твого» (5-12-2013, 14:04)

4 грудня в рамках цільової програми «Турбота має адресу» для учнів ЖВПТУ – інтернату було проведено біографічну хроніку «Треба жити так, щоб не забули імені твого» (до 100-річчя від дня народження Миколи Амосова).

У пантеоні видатних вчених ХХ століття образ академіка Миколи Амосова займає особливе місце. Він – блискучий хірург, талановитий кібернетик, письменник, академік НАН і АМН України, заслужений діяч науки України, професор, доктор медичних наук. Микола Амосов створив першу в Україні клініку серцевої медицини, реорганізовану в Київський науково-дослідний інститут імені М. Амосова – один з найбільших кардіохірургічних центрів світу.

Символ епохи, легенда кардіології, знаний філософ Микола Амосов залишився кумиром для сотень своїх учнів, рятівником для тисяч пацієнтів та взірцем волі і таланту. Увазі молоді бібліотекарі представили фрагменти з документального фільму про життя і діяльність Миколи Амосова та виставку літератури і періодичних видань «Я завжди намагався бути чесним».

 (голосов: 0)


Просмотров:  344,   комментариев:  0


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Похожие статьи:
 • У Житомирі відкрилася виставка народного художника України Миколи Максименк ...
 • У Житомирі відзначили 107-річчя з Дня народження Сергія Павловича Корольова
 • Вечір-спогад «На вічнім шляху до Шевченка»
 • Відбувся ювілейний творчий вечір Володимира Савченка
 • У Житомирі визначено призерів конкурсу декламаторів
 • Информация

  Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
  • Реклама
  • Реклама
  • Обзоры

  Национальный банк Украины (НБУ) составил список из более десяти мелких и средних по размеру финучреждений, которые необходимо вывести с рынка, и передал его руководству Фонда гарантирования вкладов физлиц (ФГВФЛ)

  Разрушить план Путина может только один человек: Порошенко. Если он этого не сделает, украинскому правительству уже сейчас нужно обдумывать план, как работать в эмиграции – где-нибудь в Лондоне или в Париже

  • Опрос
  Чи вірите ви у мирне вирішення військового конфлікту на Сході України?
  так, потрібно йти лише шляхом переговорів
  ні, мир настане лише після знищення усіх терористів
  мир можливий, якщо Путін відкличе своїх бойовиків
  важко сказати

  • Личный кабинет
  Имя: (регистрация?) Пароль (забыл?):
  Фоторепортаж Смотри в прямом эфире

  15-летний художник из Бразилии рисует на белой бумаге полосатые объекты так, как будто они выступили на разлинованной бумаге.

  15 листопада у Коростенському Будинку науки і техніки відбулися  Всеукраїнські рейтингові змагання з танцювального спорту „Кубок Древлянського краю – 2014”. На свято завітали почесні гості міський голова Москаленко Володимир Васильович та директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської  облдержадміністрації Гресь Світлана Миколаївна.

  В Италии проходят антиправительственные протесты

  Колонка автора Читай, думай, действуй

  Странно. Россия сгоняла к берегам Австралии – не ближний свет – четыре относительно боевых корабля, а все равно Владимира Владимировича приняли на саммите «двадцатки» как-то непочтительно.

  Ви все ще думаєте, що нові закони – це головна запорука змін?

  Протягом останніх 15 років у МОЗ за сприяння компетентних кураторів з СБУ, відповідальних за протидію корупції на ввіреному їм напрямку, діє ефективна схема розкрадання бюджетних коштів, що виділяються на медицину.

  Происшествия Живая лента всего мира

  Прокурора Киева разыскивает бывшего главу правления АО «Укринбанк», который, злоупотребляя служебным положением, завладел 5,6 млн гривен.

  Мирні жителі погрожують бойовикам і обурюються через затримку соцвиплат.

  В Херсоне сотрудники областного военкомата купили украинским военнослужащим берцы и бронежилеты, которые не соответствуют государственным стандартам качества.

  Житомирская областная библиотека для юношества Читай, думай, действуй

  Розвиток потенціалу людини, навичок і вмінь у століття інформації, формування інформаційної культури особистості повинні брати свій початок з дитинства. Головними джерелами інформації в ХХІ ст. є книга та комп’ютер.

  В обласній бібліотеці для юнацтва пройшов літературний вечір «Країна веселої мудрості», присвячений 125-річчю від дня народження українського письменника-гумориста Остапа Вишні.

  22 жовтня в бібліотеці в рамках школи правових знань «Підліток» пройшов вечір запитань і відповідей.