УДС

Житомир Политика Экономика Общество Происшествия Культура Мир Наука и здоровье Шоу-бизнес Технологии Настроение Фоторепортаж Карта сайта

Житомирская областная библиотека для юношества / До 100-річчя від дня народження Миколи Амосова: «Треба жити так, щоб не забули імені твого» (5-12-2013, 14:04)

4 грудня в рамках цільової програми «Турбота має адресу» для учнів ЖВПТУ – інтернату було проведено біографічну хроніку «Треба жити так, щоб не забули імені твого» (до 100-річчя від дня народження Миколи Амосова).

У пантеоні видатних вчених ХХ століття образ академіка Миколи Амосова займає особливе місце. Він – блискучий хірург, талановитий кібернетик, письменник, академік НАН і АМН України, заслужений діяч науки України, професор, доктор медичних наук. Микола Амосов створив першу в Україні клініку серцевої медицини, реорганізовану в Київський науково-дослідний інститут імені М. Амосова – один з найбільших кардіохірургічних центрів світу.

Символ епохи, легенда кардіології, знаний філософ Микола Амосов залишився кумиром для сотень своїх учнів, рятівником для тисяч пацієнтів та взірцем волі і таланту. Увазі молоді бібліотекарі представили фрагменти з документального фільму про життя і діяльність Миколи Амосова та виставку літератури і періодичних видань «Я завжди намагався бути чесним».

 (голосов: 0)


Просмотров:  274,   комментариев:  0


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Похожие статьи:
 • Вечір-спогад «На вічнім шляху до Шевченка»
 • У Житомирі відзначили 107-річчя з Дня народження Сергія Павловича Корольова
 • Картини Миколи Глущенка залишаються в Україні
 • У Києві представили Альбом Тараса Шевченка про мальовничу Україну.
 • Відбувся ювілейний творчий вечір Володимира Савченка
 • Информация

  Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 3 дней со дня публикации.
  • Реклама
  • Реклама
  • Обзоры

  НБУ в течение трех недель признал неплатежеспособными сразу четыре банка и ввел в них временные администрации. Банкиры отмечают, что ситуация создает дополнительную напряженность на рынке и еще больше расшатывает банковскую систему.

  На сьогодні подальше скуповування українцями іноземної валюти вигідне тільки спекулянтам, у той час як прості люди на цьому лише втрачають. Адже девальвація гривні вже відбулась (тобто далі долар не ростиме), стверджує голова ради директорів «Дельта Банку» Олена Попова.

  • Опрос
  Что будет с Евромайданом?
  Будет стоять
  Вскоре разойдётся
  Будет разогнан силовиками
  Обретёт новые формы протеста

  • Личный кабинет
  Имя: (регистрация?) Пароль (забыл?):
  Фоторепортаж Смотри в прямом эфире

  З метою підвищення рівня обізнаності щодо надзвичайних ситуацій та подій техногенного і природного характеру, відпрацювання дій та навичок учнів при загрозі їх життю та здоров’ю 14-15 квітня в загальноосвітніх школах міста Житомир відбулися Дні цивільного захисту.

  10 квітня 2014 року у Житомирі пройшов Фестиваль творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

  Самый холодный город в мире Фотожурналист издания "The Guardian" Amos Chapple побывал в Якутске. Там он сильно замерз и назвал Якутск самым холодным городом в мире.

  Колонка автора Читай, думай, действуй

  Украины — нет. Правительство там не легитимное, черт знает кто, мы их знать не знаем и в упор не видим. Есть единственный легитимный президент Янукович, но его тоже нет.

  Как Россия захватила «харьковский плацдарм»: пособие для СБУ И МВД.

  На службі режиму перебувають не тільки вояки й беркутівці, а й журналісти, спічрайтери, аналітики, політтехнологи. Вони ніби виконують різну роботу, але насправді просто з різних боків цементують режим Януковича.

  Происшествия Живая лента всего мира

  После украинского флага с захваченной донецкой обладминистрации «полетел» и герб страны.

  14-летнего крымскотатарского парня, которого, как утверждают его родственники, избили за то, что он разговаривал по телефону на родном языке.

  Служба безопасности Украины задержала 8 апреля гражданку Российской Федерации, которая выполняла задачи спецслужб для дестабилизации ситуации в южных областях Украины, сообщает в среду пресс-центр СБУ.

  Житомирская областная библиотека для юношества Читай, думай, действуй

  10 квітня на засіданні школи правових знань «Підліток» відбувся інформаційний репортаж «Туберкульоз: міфи і реальність», на який була запрошена лікар-фтизіатр міського протитуберкульозного диспансеру Олена Капеліст.

  Увага!!!! Увага!!!! Увага!!!!

  Вперше в Житомирі!!! Бібліотека розкриває таємниці!
  Ви були в бібліотеці, коли сутеніє? Ви чули, як дихають книги після робочого дня? Ні?! Тоді бібліоніч саме для вас!!!!
  Чекатимемо вас і ваших друзів 23 квітня 2014 року з 16.00 до 22.00. Нудьгувати вам точно не прийдеться!

  12 квітня людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. 9 квітня на черговому засіданні лекторії «Юний краєзнавець» для студентів ВПУ ЖДТУ була організована хобі-студія «Торкаючись руками неба».